Wypożyczalnia sprzętu rekracyjnego

Możesz odwiedzić Mazurską Chatkę, kiedy tylko poczujesz ochotę na relaks i aktywny wypoczynek. Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego dostępna jest dla wszystkich gości oraz korzystających z noclegu na polu namiotowym i w domkach. W naszej ofercie znajdują się rowery wodne, rowery górskie, łódki, żaglówki i kajaki.

Dostępny sprzęt

Łódź wędkarska z silnikiem - 80 zł/h

Jeśli jesteś początkującym lub zapalonym wędkarzem możesz skorzystać z łodzi silnikowej.  Z Mazurskiej Chatki bez problemu dopłyniesz do najlepszych łowisk Jeziora Rydzówka. Zobacz jakie okazy można u nas wyłowić.

Nasza łódź posiada silnik Yamaha 4 KM.

Łódź wiosłowa - 10 zł/h;
50 zł/dzień

Wypożycz łódkę z wiosłami i we własnym tempie poznaj piękne i czyste jezioro oraz jego zakamarki. Cisza, relaks i spokój są gwarantowane.

Pływanie na pontonie - 50 zł os/10min

W pełni bezpieczna, ale zapewniająca dawkę adrenaliny zabawa dla dorosłych i młodzieży.
Poziom trudności do ustalenia – ciesz się spojną jazdą z dużą szybkością lub sprawdź się próbując utrzymać na pontonie jak najdłużej przy agresywnych skrętach.

Skuter wodny SEA DOO 130 - Cennik w opisie

  • 15 min – 150 zł
  • 30 min – 300 zł
  • 60 min – 500 zł

Pływanie motorówką - 100 zł/15min

Spędź czas z przyjaciółmi pływając szybką i zwrotną motorówką. Prędkość i zabawa prawie jak przy pływaniu na pontonie, ale z mniejszą szansą na zmoczenie.

Rower wodny - 15 zł/h (3 osobowy), 20 zł/h (5 osobowy)

Rowery wodne z naszej wypożyczalni gwarantują świetnie spędzony czas dla rodziny z młodszymi gośćmi. Wbudowana zjeżdżalnia w naszych rowerach wodnych na pewno sprawi dużo radości dzieciom i starszym.

Żaglówka - 10 zł/h

Wszystkim, którzy chcą wybrać się na jezioro większą grupą umożliwiamy czarter żaglówek.

Jezioro Rydzówka to miejsce przyjazne dla skiperów z każdym poziomem doświadczenia.

Kajak - 10 zł/h

Wypożyczalnia kajaków w Mazurskiej Chatce to idealny pomysł dla chcących aktywnie i sportowo poznać jezioro. Posiadamy zadbane kajaki, w których wiosłowanie to sama przyjemność.

rower-górski-mazury

Rowery górskie - 5 zł/h

Wypożyczenie roweru to najlepszy sposób na podziwianie okolicy Jeziora Rydzówka lub dotarcia do Bunkrów “Mamerki”.

Mazurska Chatka nie bez powodu posiada rekomendację miejsca przyjaznego rowerzystom. Skorzystaj z usług dedykowanym turystom rowerowym i odwiedź Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji

Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym. Klikając "Rozumiem" zgadzasz się na to.

Zamknij