Wypożyczalnia sprzętu rekracyjnego

Możesz odwiedzić Mazurską Chatkę, kiedy tylko poczujesz ochotę na relaks i aktywny wypoczynek. Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego dostępna jest dla wszystkich gości oraz korzystających z noclegu na polu namiotowym i w domkach. W naszej ofercie znajdują się rowery wodne, rowery górskie, łódki, żaglówki i kajaki.

Dostępny sprzęt

Łódź wędkarska - 40 zł/h

Jeśli jesteś początkującym lub zapalonym wędkarzem możesz skorzystać z łodzi silnikowej.  Z Mazurskiej Chatki bez problemu dopłyniesz do najlepszych łowisk Jeziora Rydzówka. Zobacz jakie okazy można u nas wyłowić.

Nasza łódź posiada silnik Yamaha 4 KM.

Łódź wiosłowa - 5 zł/h;
50 zł/dzień

Wypożycz łódkę z wiosłami i we własnym tempie poznaj piękne i czyste jezioro oraz jego zakamarki. Cisza, relaks i spokój są gwarantowane.

Rower wodny - 10 zł/h

Rowery wodne z naszej wypożyczalni gwarantują świetnie spędzony czas dla rodziny z młodszymi gośćmi. Wbudowana zjeżdżalnia w naszych rowerach wodnych na pewno sprawi dużo radości dzieciom i starszym.

Żaglówka - 10 zł/h

Wszystkim, którzy chcą wybrać się na jezioro większą grupą umożliwiamy czarter żaglówek.

Jezioro Rydzówka to miejsce przyjazne dla skiperów z każdym poziomem doświadczenia.

Kajak - 10 zł/h

Wypożyczalnia kajaków w Mazurskiej Chatce to idealny pomysł dla chcących aktywnie i sportowo poznać jezioro. Posiadamy zadbane kajaki, w których wiosłowanie to sama przyjemność.

rower-górski-mazury

Rowery górskie

Wypożyczenie roweru to najlepszy sposób na podziwianie okolicy Jeziora Rydzówka lub dotarcia do Bunkrów “Mamerki”.

Mazurska Chatka nie bez powodu posiada rekomendację miejsca przyjaznego rowerzystom. Skorzystaj z usług dedykowanym turystom rowerowym i odwiedź Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie